Soğuk Lipoliz Jel ile Nasıl Bölgesel Zayıflama Sağlanır?

Lipoliz jel pek çok kişinin güzellik merkezlerinde adını duyduğu yağ yakma uygulamalarından birisidir. Ancak son zamanlarda sadece güzellik merkezleriyle sınırlı kalmıyor. Artık soğuk lipoliz jel sayesinde evlerde de uygulanabiliyor. Eczanelerden, güzellik merkezlerinden ya da internetten temin edeceğiniz bu jel ile bölgesel yağlarınıza veda edebilirsiniz. Eritemediğiniz yağlarınız için vücudunuzun hangi bölgesinde olursa olsun bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Jel kıvamıyla evde kolayca uygulayabileceğiniz soğuk lipoliz jel ile olağanüstü sonuçlar alabilirsiniz. Karın, kollar, bacaklar, gıdı, kalça ve diğer bütün bölgelerinizde jeli kullanabilir, direkt olarak yağ hücrelerini hedef alabilirsiniz. Özel formül sayesinde ilgili alandaki yağ hücreleri dondurularak kristalleşir ve atımı zor olan yağ hücreleri kolay biçimde atıma hazır hale getirilir. Vücudunuz da donmuş yağ hücrelerini dışarı atar. Kolay ve etkili ürün ile bölgesel olarak yüzde 85 yağlardan kurtulabilirsiniz. Üstelik sadece zayıflamasını istediğiniz bölgeye uygulama yapabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Jelin Faydaları Nelerdir?

Soğuk lipoliz jel vücudunuz için pek çok fayda sağlar. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Jel, vücudunuzun hemen her bölgesindeki oluşan kalıcı yağlanmaları engeller. Uygulandığı bölgelerde deri altına direkt etki eder. Yağları dondurur ve parçalayıp vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Yılların birikimi bölgesel yağlanmalarda hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabilir. Kullanıldıktan kısa süre sonra yağları parçalayıp atarak mucizevi etki gösterir.
  • Soğuk lipoliz jel aynı zamanda kilo verme sonrası ortaya çıkan sarkmaların da önüne geçer. Birçok kişi kilo verdikten sonra özellikle göbek, kol, bacak gibi bölgelerde sarkmalardan şikayetçi olur. Jel cildinizi sıkılaştırarak ve gererek bu sarkmaları engeller. Dolayısıyla kilo verdikten sonra hem daha fit hem de daha estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
  • Düzenli kullanımda soğuk lipoliz jel bacaklarda meydana gelen selülitlerin yok edilmesine de yardımcı oluyor. Tamamen doğal ve pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlıyor.
  • İdeal forma kavuşmanıza yardımcı olan jel bir ay gibi bir sürede düzenli kullanımda 7 – 8 kilo vermeye yardımcı oluyor.

Soğuk Lipoliz Jel Nasıl Kullanılır?

Soğuk lipoliz geçmişte güzellik merkezlerinde ve hastanelerde ampul halinde bulunuyordu. İğne ile vücuda enjekte edilerek yağ hücreleri etki altına alınıyor, yağ hücrelerinin kristalleşmesi sağlanıyordu. Fakat artık soğuk lipoliz tedavisinden yararlanmak için ila ki hastanelere ve güzellik merkezlerine ihtiyaç duymuyorsunuz. Evde kullanılabilecek şekilde geliştirilen soğuk lipoliz jel çeşitleriyle uygulamanızı kendiniz yapabilirsiniz. Kendi başınıza uygulamanın mucizevi yararlarından istifade edebilirsiniz.

Evde soğuk lipoliz jel kullanırken öncelikle jeli ilgili alana sürmeden önce uygulama yapacağınız bölgeyi temizleyin. Bu sayede etkisini daha rahat gösterecektir. Yine jeli süreceğiniz bölgede etkinin daha hissedilir olması için gözenekleri açmanızda fayda var. Temizleme mendilleri yardımıyla gözenekleri açabilirsiniz.

Ön hazırlıktan sonra jeli ilgili alana sürün ve on dakika boyunca masaj yapmaya devam edin. Jeli sürdüğünüz bölgeyi on dakika sonrasında yıkayabileceğiniz gibi yıkamadan da kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Hatta bu sayede daha iyi emilmesini ve daha uzun süreli etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir diyet uygulamaya gerek kalmadan soğuk lipoliz jelin yardımıyla fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Daha etkili olabilmesi için düzenli kullanmalı ve kullanım koşullarına uymalısınız.

Soğuk Lipoliz Jeli Kimler Kullanamaz ve Yan Etkileri Nelerdir?

Normal şartlarda soğuk lipoliz jel çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bel, kalça, bacak, gıdı, karın, kol bölgelerinde hem erkekler hem kadınlar kullanabilir. Jelin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunları şöyle belirtebiliriz:

  • Soğuk lipoliz jelin açık yara üzerine kesinlikle sürülmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde aşırı yanma ve tahrişe neden olabilir.
  • Egzama, sedef gibi deri hastalığına sahip olan kişilerin soğuk lipoliz jel kullanmadan önce doktorlarına danışmaları ve onay alarak kullanmaları daha sağlıklıdır.
  • Göz ile temas ettirilmemelidir.
  • Ürünlerin muhafazası serin ve kuru bir ortamda yapılmalı, çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutulmalıdır.

Soğuk lipoliz jel tamamen doğal bir üründür. Bu yüzden herhangi bir yan etkisi tespit edilmemiştir. İçerisindeki maddeler tak başlarına insan vücudu için zarar veren nitelikte olmadıkları gibi yararlıdırlar. Yukarda belirttiğimiz hususlara dikkat edildiği taktirde herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği, doğal bir üründür.

 

“Soğuk Lipoliz Jel ile Nasıl Bölgesel Zayıflama Sağlanır?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın