Seksi Görünmek İçin Kıyafetlerinizi Nasıl Seçmelisiniz?

Karşı cinsi etkilemek için, aynaya bakınca kendinizi iyi hissetmek için, güzelden daha öte, seksi giyinme ihtiyacı doğar. Seçtiğiniz kıyafetler sizi seksi göstermek için en önemli nokta olsa da o kıyafeti taşırken kendinize olan güveniniz ve duruşunuz kıyafeti olduğundan daha seksi gösterecektir.

Gündüz Daha Seksi Görünmek İçin Kıyafet Seçimi

Bilinenin aksine dekolteyi çok abartmak seksi olmak için olmazsa olmaz bir kural değildir. Vücudunuza yapışan bir kot pantolon, üzerinize tam oturan birkaç düğmesini açık bıraktığınız gömlek altına topuklu ayakkabılar, çok mini elbiseler yerine vücuda tam oturan yan tarafında hafif bir yırtmacı bulunan kalem etekler daha cezbedici ve merak uyandırıcıdır. Omuzları ortaya çıkaran ince ip askılı veya boyundan bağlamalı elbiseler, kırmızının her tonunu kullandığınız vücudunuzu saran elbiseler ve pantolonlar günlük hayatınızda sizi en seksi gösterecek kıyafetlerdir.

Gece Daha Seksi Görünmek İçin Kıyafet Seçimi

Gece dışarı çıkarken siyah dantelli bir sutyenin üzerine giyeceğiniz transparan bir gömlek veya omuzunuzun bir yanından görünen dantelli sutyeniniz, ince topuklu ayakkabılarınız seksi görünmeniz için yeterli olacaktır. File çoraplar ile giyeceğiniz etekler, deri tayt ve vücudunuzda salaş duran gömlekler de işe yarayacaktır.

Evde Daha Seksi Görünmek İçin Kıyafet Seçimi

Bol eşofman altınızın üzerine, ince ip askılı vücudu saran atletler giymeniz, bol ve kalçalarınıza kadar inen bir gömlek tercih edip altınıza bir şey giymemeniz, zaman zaman sadece dantelli ve ten renginizi ortaya çıkaracak renkte iç çamaşırınız ile dolaşmanız sizi olduğunuzdan daha seksi gösterecektir. Saten kumaşlı teninizden akıp giden ince ip askılı, sırt veya göğüs dekolteli gecelikler ise daha geç saatlerde sizi en seksi gösterecek parça olacaktır.

Kendinizi seksi hissedip, bunu dışarıya da yansıtabilmek için kıyafetlerinizin içine giyeceğiniz kırmızı iç çamaşırları her ne kadar dışardan görünmese de, siz bunu bildiğiniz için kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Bir iç çamaşırı ile bile hal ve hareketlerinize konuşmalarınıza, yürüyüşünüze, duruşunuza, bakışınıza, yansıyacak olan seksiliği fark edip kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Hakkında BebekVeKadinca

BebekVeKadinca
BebekVeKadinca.Com Sitesinin Yöneticisi, Türkiye'de Marka Olmak Amacıyla Yola Çıktık, Hadi Hayırlısı Diyelim. :) Okuduğunuz Yazılara Lütfen Yorum Bırakın, Gelişmemiz'de Katkınız Olsun.

İlginizi Çekebilir.

Gözlerinize Güzellik Katmak İçin Doğal Tarifler ve İpuçları

Güzel ve Etkili Gözlere Nasıl Sahip Olunur? Gözlerinize Güzellik Katmak İçin Doğal Tarifler ve İpuçları

İnsanların en dikkat çeken bölgesidir gözleri. Her insan güzel ve etkili gözlere sahip olmak ister. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir