Seksi Görünmek İçin Kıyafetlerinizi Nasıl Seçmelisiniz?

Karşı cinsi etkilemek için, aynaya bakınca kendinizi iyi hissetmek için, güzelden daha öte, seksi giyinme ihtiyacı doğar. Seçtiğiniz seksi kıyafetler sizi seksi göstermek için en önemli nokta olsa da o kıyafeti taşırken kendinize olan güveniniz ve duruşunuz kıyafeti olduğundan daha seksi gösterecektir.

Gündüz Daha Çekici Görünmek İçin Seksi Kıyafetler Seçimi

Bilinenin aksine dekolteyi çok abartmak seksi olmak için olmazsa olmaz bir kural değildir. Vücudunuza yapışan bir kot pantolon, üzerinize tam oturan birkaç düğmesini açık bıraktığınız gömlek altına topuklu ayakkabılar, çok mini elbiseler yerine vücuda tam oturan yan tarafında hafif bir yırtmacı bulunan kalem etekler daha cezbedici ve merak uyandırıcıdır. Omuzları ortaya çıkaran ince ip askılı veya boyundan bağlamalı elbiseler, kırmızının her tonunu kullandığınız vücudunuzu saran seksi kıyafetler ve pantolonlar günlük hayatınızda sizi en seksi gösterecek elbiselerdir.

Gece Daha Çekici Görünmek İçin Seksi Kıyafetler Seçimi

Gece dışarı çıkarken siyah dantelli bir sutyenin üzerine giyeceğiniz transparan bir gömlek veya omuzunuzun bir yanından görünen dantelli sutyeniniz, ince topuklu ayakkabılarınız seksi görünmeniz için yeterli olacaktır. File çoraplar ile giyeceğiniz etekler, deri tayt ve vücudunuzda salaş duran gömlekler de işe yarayacaktır.

Evde Daha Çekici Görünmek İçin Seksi Kıyafetler Seçimi

Bol eşofman altınızın üzerine, ince ip askılı vücudu saran atletler giymeniz, bol ve kalçalarınıza kadar inen bir gömlek tercih edip altınıza bir şey giymemeniz, zaman zaman sadece dantelli ve ten renginizi ortaya çıkaracak renkte iç çamaşırınız ile dolaşmanız sizi olduğunuzdan daha çekici gösteren seksi kıyafetler kombinasyonu olacaktır. Saten kumaşlı teninizden akıp giden ince ip askılı, sırt veya göğüs dekolteli gecelikler ise daha geç saatlerde sizi en seksi gösterecek parça olacaktır.

Kendinizi seksi hissedip, bunu dışarıya da yansıtabilmek için kıyafetlerinizin içine giyeceğiniz kırmızı iç çamaşırları her ne kadar dışardan görünmese de, siz bunu bildiğiniz için kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Bir iç çamaşırı ile bile hal ve hareketlerinize konuşmalarınıza, yürüyüşünüze, duruşunuza, bakışınıza, yansıyacak olan seksiliği fark edip kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yorum yapın