Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi

Son zamanların başarılı kadın oyuncularından biri olan Hande Erçel, yer aldığı dizi projesiyle ekranlarda izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Başarılı oyuncunun hayranları ise Erçel’in yeni saç rengine ve saç modeline dikkat ediyor. Erçel, oyunculuk kariyerini başarıyla sürdürürken aynı zamanda Loreal Paris güzellik elçisi olarak da kariyer hayatında başarılı adımlarla ilerliyor. Ekran karşısında Erçel’i seyreden izleyicilerin büyük bir çoğunluğunun aklındaki Hande Erçel saç rengi ne sorusu ise her geçen gün merak konusu oluyor.

Hande Erçel Saç Renginin İsmi Ne?

Hande Erçel saç rengi ne olduğunu merak eden Erçel hayranları aynı zamanda oyuncunun saç modelini de merak ediyor. Sık sık ekran karşısına gelen oyuncunun saç renginde Erçel hayranlarının da etkisi var. Erçel, oyunculuk hayatına başladığında kendi doğal saç rengini kullanıyordu. Kendi saç renginden farklı bir renk kullanmak istemeyen Erçel bir süre sonra saçlarını boyatma kararı aldı. Erçel, sosyal medya hesabı üzerinden saçlarını hangi renge boyatması gerektiğine dair öneriler aldı. Erçel saçlarını bronz kahveye boyama kararı aldı. Koyu tonlardaki bronz kahve, Erçel’in saç modelini de ortaya çıkaran bir renk seçimi oldu. Erçel sosyal medya hesabı üzerinden üç renk arasında kaldığını ve takipçilerinden fikir almak istediğini belirtti. Erçel’in kararsız kaldığı renkler:

  • Böğürtlen kızılı
  • Bitter çikolata
  • Bronz kahve

Başarılı oyuncu böğürtlen kızılı, bitter çikolata ve bronz kahve renkleri arasından bronz kahve saçlara sahip…

Hande Erçel Saç Rengi Numarası Nedir?

Erçel’in saç rengi bronz kahve. Loreal Paris güzellik elçisi olan Erçel, markaya ait saç boyasını kullanıyor. Başarılı oyuncu, Loreal Paris Casting Creme Glass 680 Bronz Kahve saç boyasını kullanıyor. Markaya ait saç boyası 30 şampuanlamaya kadar canlılık ve parlaklık garantisi veriyor.

Hande Erçel’in Saç Modeli Nedir?

Hande Erçel saç rengi ne, saç modelleri neler? Erçel’in saç modeli ilk yıllar düz kesimdi. Düz ve uzun saçlara sahip olan Erçel daha sonra saç modelinde biraz daha kısa, dalgalı saç modelini tercih etmeye başladı. Erçel şimdi ise uzun ve dalgalı saç modelini kullanmaya devam ediyor.

Yorum yapın