2020-2021 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Evlilik teklifi almış ya da evlenmeyi hayal eden bayanlar, o beklediğiniz özel gün geldiğinde, tüm işinizin arasında öyle güzel bir an gelecek ki kendinizi sadece o özel gece giyeceğiniz muhteşem gelinliğinizin detaylarıyla uğraşırken bulacaksınız. Gelinliğinizin nasıl olması gerektiği ile ilgili oldukça fazla sayıda kişiye danışmış ve fikirlerini almış olabilirsiniz. Ancak bu kafa karışıklığını ortadan kaldırıp; sizi en güzel gösterecek gelinlik modeline yoğunlaşmanızda fayda var.

Vücut Tipine Göre Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçiminiz oldukça önemli bir detaydır. Çünkü yıllarca giydiğiniz gelinlik ile hatırlanacak, o gelinlik ile sayısız fotoğraf çektireceksiniz. Şık, zarif ve güzel bir gelin olarak hatırlanmak için kolları sıvamanız gerekiyor. Güzel bir gelin olmak için öncelikle vücut tipinizi bilmeniz gerekli. Vücudunuz eğer zayıf bir yapıya sahipse; 2020-2021 sırt dekolteli gelinlik modelleri kesinlikle bu gelinlik modelleri sizin için biçilmiş kaftan gibi olacak. Sırt dekolteli gelinlik modeli sizi, giydiğiniz an itibari ile daha kıvrımlı bir vücut tipine sokacak ve akıllarda zarif bir siluet bırakmanızı sağlayacak.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli İçin Saç Önerileri

Sırt dekolteli gelinlik modelini tercih etmeyi düşünen gelin adayları saçlarını sade, aynı zamanda da modern bir izlenim veren tarzda toplattırabilir ya da saç aksesuarlı kullanarak farklı bir izlenim yaratabilirler. Düğünlerinde uzun ve açık saç kullanmayı tercih eden güzel gelin adayları da sırt dekolteli gelinlik modeli içeresinde kuğu gibi süzülmek isteyebilirler. Saçlarını açık kullanmak isteyen ve aynı zamanda da sırt dekolteleri ile geceye imzalarını atmak isteyen gelinler boyunlarını kesinlikle açıkta bırakacak şekilde saçlarına şekil vermeliler.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli Kullanmak İsteyen Gelinlere Duvak Tavsiyeleri

Sırt dekolteli gelinlik tasarımlarını beğenen ve en özel günlerinde tercihlerini sırt dekoltesinden yana kullanmak isteyen bayanlar, uzun ve dantel duvakları tercih ederek duruşlarını keskinleştirip, oldukları boydan çok daha uzun bir görüntüye sahip olabilirler. Duvaklarının güzelliği ile sırt dekoltelerini kapatmamaya özen gösteren gelinlerin ortak tercihi ise ince dantel detaylara sahip, tek tarafta toplanmış duvaklardır.

Yorum yapın